بهار – فنر – چشمه استفاده استراحت فناوری

بهار – فنر – چشمه: استفاده استراحت فناوری ارتباط استراحت پروژه زندگی تمرکز ایمیل فناوری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری همخوانی «رضا صادقی» با «علی عبدالمالکی»

رضا صادقی از خوانندگان پاپ کشورمان ، در سالن همایش‌های برج میلاد کنسرت برگزار کرد.

همخوانی «رضا صادقی» با «علی عبدالمالکی»

همخوانی «رضا صادقی» با «علی عبدالمالکی»

عبارات مهم : ترانه

رضا صادقی از خوانندگان پاپ کشورمان ، در سالن همایش های برج میلاد کنسرت برگزار کرد.

به گزارش فارس، صادقی در ابتدای این کنسرت با بیان اینکه از سالن همایش های برج میلاد خاطرات خوبی دارم و همه این در صحنه بودن ها و خواندن ها به حرمت افرادیست که از داشته ها گذشتند و رفتند، گفت: تمام این خنده ها، خوب بودن ها به حرمت افرادیست که از داشته ها گذشتند و رفتند تا حالمان خوب باشد. شهدا، جانبازان و هنرمندانی چون ناصر عبدالهی مرتضی پاشایی و خسرو شکیبایی.

صادقی در ادامه تصریح کرد: مردم کشور عزیزمان ایران ثابت کردند در اتفاق تلخ کرمانشاه و زلزله فارغ از هر شعاری جهت همدیگر می میرند.

براساس این گزارش، این کنسرت که به سرپرستی سید بهنام ابطحی اجرا می شد قطعاتی چون (یعنی درد، پاییز جاری) و دیگر ترانه های صادقی را به همراه داشت.

رضا صادقی در ادامه این کنسرت با دعوت از علی عبدالمالکی بر روی استیج و همخوانی یک ترانه بر روی استیج گفت: قرار است کاری را مشترکاً با علی عبدالمالکی اجرا کنیم.

این خواننده پاپ کشورمان ضمن بیان اینکه جهت نخستین بار قرار است ترانه دلخوشی راحت را اجرا کنم، گفت: این موزیک بعد از کنسرت تقدیم همه علاقه مندان خواهد شد ولی جهت نخستین بار آن را امشب برایتان می خوانم.

یکی از ترانه های تازه انتشار یافته رضا صادقی به عنوان (پاییز جاری) از دیگر ترانه هایی بود که با شعری از میثم یوسفی جهت حاضران در سالن برج میلاد خوانده شد.

صادقی بعد از این شعر در مورد زلزله اخیر کرمانشاه اینطور توضیح داد و گفت: شاهد اتفاق تلخ زلزله کرمانشاه بودیم، اتفاقاتی را در آن دیدیم که درد داشت و نمی شد همکاری کرد ولی مطلبی که این روزها صحبت آن به میان می آید اینکه من قرار است لباس سفید بر تن کنم ولی پذیرش این درخواست به خاطر مبلغ و هزینه آن نبود و جهت آن قرار نبود این کار را انجام دهم.

من بعد از سالها سفید پوشیدم و جمعه خواهید دید. علت آن هم فقط جهت این است که اگر یک فرد کُرد کرمانشاهی هرجایی که است با دیدن لباس سفید من خنده بر روی لبانش بنشیند من خوشحال خواهم شد بعد با قلبم این کار را انجام می دهم.

وی اعلام کرد: در کنار این ۱۰ میلیون جهت پیراهن مشکی ام هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیون تومان بابت کانکس در نظر گرفته شده است است ضمن اینکه در حال حاضر ۲۴ فرزند در کرمانشاه در بعد این زلزله بدون والدین و پدر و مادر هستند. از این رو ۲۰ روانشناس قرار است به کرمانشاه اعزام شوند تا با این کودکان صحبت کنند و حالشان خوب شود.

این خواننده در ادامه ترانه «یعنی درد» را خواند و در آخر گفت: امیدوارم نگاه شما از هنر استمرار داشته باشد تا شاهد رشد و بالندگی همه هنرها باشیم.

همخوانی «رضا صادقی» با «علی عبدالمالکی»

واژه های کلیدی: ترانه | زلزله | کنسرت | کرمانشاه | برج میلاد | رضا صادقی | کرمانشاه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz