بهار – فنر – چشمه استفاده استراحت فناوری

بهار – فنر – چشمه: استفاده استراحت فناوری ارتباط استراحت پروژه زندگی تمرکز ایمیل فناوری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی عده‌ای دوست دارند مردم را جنبش کنند / فرماندار مشهد

فرماندار مشهد راجع به حوادث روزپنج شنبه این شهر و اینکه گفته می‌شود عده‌ای از روزهای قبل فراخوان تجمع داده بودند، می‌گوید در اینترنت این کار انجام شده است و درخ

عده‌ای دوست دارند مردم را جنبش کنند / فرماندار مشهد

فرماندار مشهد: عده ای دوست دارند مردم را جنبش کنند

عبارات مهم : حوادث

فرماندار مشهد راجع به حوادث روزپنج شنبه این شهر و اینکه گفته می شود عده ای از روزهای قبل فراخوان تجمع داده بودند، می گوید در اینترنت این کار انجام شده است و درخواستی به فرمانداری نداده بودند. همچین اطلاعاتی به طور متقن نداریم ولی بعضی عنصرهای تندرو مخالف دولت با توجه به رسانه هایشان به نظر می رسد بدشان نمی آید که به آن دامن بزنند و این در کانال هایشان نیز مشخص است و باید بررسی دقیق شود.

محمدرحیم نوروزیان فرماندار مشهد راجع به تصویر العمل جهانگیری به حوادث دیروز مشهد که گفته بود « کسانی که بانی این قضایا در کشور هستند دود آن به چشم خودشان خواهد رفت» اظهار کرد: آنچه آقای جهانگیری گفتند درست هست. عده ای از مخالفان دولت به علت عدم فهم، درک و تشخیص صحیح که بتوانند منافع ملی را از پرسشها سیاسی تفکیک کنند دچار این مسئله هستند. فکر می کنند که به تصور خودشان به ایجاد فضای علیه دولت دامن بزنند، برد کرده اند ولی همانطور که آقای جهانگیری گفته مسلما دود به چشم مردها و همه خواهد رفت، این واضح است.

عده‌ای دوست دارند مردم را جنبش کنند / فرماندار مشهد

فرماندار مشهد ادامه داد: شما روزانه نگاه کنید که از صدها سایت و تریبون مطلب علیه دولت منتشر می شود و تصور بر این است که گویا واقعا عده ای دوست دارند جنبش کنند که اقدامی علیه دولت انجام شود در حالی که دولت جدا از نظام و حاکمیت نیست.

نوروزیان افزود: چه بسا ممکن بود آن ها که دیروز آمده بودند هر چند تعدادشان اندک بودند، ولی کاملا مشخص بود کسانی هستند که مشکلاتی راجع به موسسات اعتباری و صندوق ها دارند ولی بعدا همان افراد هم احساس می شد که کنار کشیدند چون دیدند که تعدادی از افراد ماجراجو و کسانی که دنبال شعار خارج از چارچوب هستند به میدان آمدند.

فرماندار مشهد راجع به حوادث روزپنج شنبه این شهر و اینکه گفته می‌شود عده‌ای از روزهای قبل فراخوان تجمع داده بودند، می‌گوید در اینترنت این کار انجام شده است و درخ

این مقام محلی در پاسخ به اینکه شما به عنوان فرماندار مشهد فکر می کنید بااهمیت ترین خواست مردم در این اعتراضات صرفا اقتصادی بوده و یا اینکه شرایط فرهنگی و سیاسی مشهد هم تأثیر گذار بوده هست، گفت: پرسشها را نباید قاطی کرد. کسی که بگوید مردم-چه حالا و چه در گذشته- مسئله ندارد باید در عقلش شک کرد. مردم بدون مسئله نسیتند. ولی لزوما مردم نمی خواهند که مسئله خود را غیر قانونی حل کنند. هنگامی که شلوغ شود تفکیکش کار مشکل است.

فرماندار مشهد راجع به اوضاع 52 بازداشتی حوادث روز پنجشنبه مشهد گفت: نیروی انتظامی با حکم قضایی افراد را بازداشت می کند و پیگیر کارشان هست. من اطلاعی راجع به آزاد شدن این افراد ندارم. این اقدام با نظر دستگاه قضایی انجام می شود و نگرانی نیست. تمام تلاش روزگذشته این بود که مواظبت کنند تا خشونتی رخ ندهد که خوشبختانه این گونه هم شد و نیروی انتظامی بسیار با اقتدار ولی با مدارا و تدبیر برخورد کرد.

یک نفر هم که گفتند مجروح شده است است ولی در واقع سنگی بود که پرتاب کردند و مجروحیت خاصی نداشت و صورتش زخمی و سرپایی درمان شد. در این اوضاع ممکن است کسانی که به دنبال اهدافی باشند بیایند به همین خاطر اصرار داریم که تجمع قانونی باشد؛ هنگامی که هرج و مرج باشد ممکن است هر اتفاقی بیفتد.

عده‌ای دوست دارند مردم را جنبش کنند / فرماندار مشهد

اعتمادآنلاین

واژه های کلیدی: حوادث | جهانگیری | فرماندار | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz