بهار – فنر – چشمه استفاده استراحت فناوری

بهار – فنر – چشمه: استفاده استراحت فناوری ارتباط استراحت پروژه زندگی تمرکز ایمیل فناوری

گت بلاگز اخبار حوادث اعترافات تازه خواننده زیرزمینی راجع به جنایت در استودیو

خواننده زیرزمینی که مدیر یک استودیوی ضبط صدا را در پایتخت کشور عزیزمان ایران با شلیک گلوله از پای درآورده بود، در آخرین جلسه بازپرسی جنایت را برگردن همدستش اندا

اعترافات تازه خواننده زیرزمینی راجع به جنایت در استودیو

عبارات مهم : ایران

خواننده زیرزمینی که مدیر یک استودیوی ضبط صدا را در پایتخت کشور عزیزمان ایران با شلیک گلوله از پای درآورده بود، در آخرین جلسه بازپرسی جنایت را برگردن همدستش انداخت.

به گزارش جام جم، رضا 18 ساله که خواننده زیرزمینی هست، همراه یکی از دوستان نوجوانش به نام مهدی، با انگیزه دزدی عصر نهم شهریور امسال به استودیو ضبط صدا در شهرک ولیعصر پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و صاحب آنجا را که پسری 24 ساله به نام پوریا بود، با شلیک شش گلوله به قتل رساند. او بعد ازقتل کارت های بانکی مقتول و یک دستگاه میکروفن پنج میلیون تومانی را دزدید .

متهم به قتل با دستور بازپرس سجاد منافی آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت همراه همدستش بازداشت شد. عامل جنایت در جریان تحقیقات راجع به انگیزه اش گفته بود که جهت تامین پول بدهی اش به این دزدی مرگبار دست زده است.

اعترافات تازه خواننده زیرزمینی راجع به جنایت در استودیو

او بعداز بازسازی صحنه قتل به زندان و همدست نوجوانش به کانون اصلاح و تربیت رفت.

با گذشت هفت ماه از قتل، خواننده زیرزمینی جهت آخرین جلسه بازپرسی از زندان به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و به بازپرس پرونده گفت: قبل از خوانندگی خیاطی می کردم، به خوانندگی هم علاقه داشتم و دوسال است که حرفه ای کار می کردم. صاحب استودیوی صدا را نکشتم. من بدهی داشتم، ولی دوستم عامل جنایت هست. او مرا ترساندن کرده بود که به دروغ قتل را به گردن بگیرم .

خواننده زیرزمینی که مدیر یک استودیوی ضبط صدا را در پایتخت کشور عزیزمان ایران با شلیک گلوله از پای درآورده بود، در آخرین جلسه بازپرسی جنایت را برگردن همدستش اندا

وی افزود: از طریق اینترنت با کارهای موسیقی پویا آشنا شدم و به ملاقات او رفتم تا ضبط صدا جهت موزیک جدیدم را بعد از نوشتن قرارداد کاری انجام دهد. من از یکی ازآشنایانم جهت ضبط آلبومم صد میلیون تومان گرفته بودم ولی موفق نبودم و نتوانستم آن پول را برگردانم. من بدهی داشتم ولی فکرم به جنایت نمی رفت. یک روز مهدی – همدستم – که سلاحی خریده و پرسشها مالی داشت، پیشنهاد دزدی ازمحل کار مقتول را به من داد که به خاطر بدهی قبول کردم. من دستگاه میکروفن را دزدی کردم. همان موقع پویا آمد و چند لحظه بعد دوستم مهدی با سلاح شش تیر به پویا شلیک کرد و او را کشت، بعد اموال را دزدی کردیم و با فرار از آنجا چند روز بعد بازداشت شدیم.

این در حالی است که همدست متهم در دفاعیاتش منکر حرف های رضا شد و گفت: در قتل نقشی نداشته است.

پس از اخذ آخرین دفاعیات خواننده زیرزمینی، او با تجدید قرارقانونی به زندان بازگشت و پرونده او به اتهام مباشرت در قتل عمدی، دزدی و استفاده و نگهداری از سلاح گرم با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد تا او بزودی پای میز محاکمه بنشیند. همچنین پرونده همدست نوجوان او نیز در دادگاه اطفال و نوجوان پایتخت کشور عزیزمان ایران پیگیری خواهد شد.

اعترافات تازه خواننده زیرزمینی راجع به جنایت در استودیو

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | زندان | پرونده | خواننده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz